Suurpea küla merepäev

27. juulil toimus juba teist korda Suurpea küla linnaku platsil Suurpea merepäev. Sellel aastal võttis pidustusest osa 270 inimest, pilet maksis 2 eurot ning kolmeaastastele ning noorematele oli üritus tasuta.

Merepäev algas kell 15.00 programmiga lastele, kõigile osalejatele sai teha näomaalinguid ja hennasid, mis oli tasuta. Peale seda külastas pidu Neptun, kes õnnistas sisse peo ja jagas kommi lastele. Edasi jätkus programm esinejatega Rakverest, Tallinnast, Soomest ja Sankt-Peterburist. Sel aastal pakkus toitlustust Loksa Burger, veel oli kohal kommide-küpsiste müüja Vanillastar OÜ ning oma kunsti müüs MTÜ Art-ateljee Modus. Toimusid erinevad mängud nii lastele kui ka suurtele.

Soomest ja Sankt-Peterburist. Sel aastal pakkus toitlustust Loksa Burger, veel oli kohal kommide-küpsiste müüja Vanillastar OÜ ning oma kunsti müüs MTÜ Art-ateljee Modus. Toimusid erinevad mängud nii lastele kui ka suurtele.

Õhtu jätkudes peeti maha oksjon, kus müüdi ühele Suurpea küla suvitajale kukk.
23.00 toimus rahvale ilutulestik ning peale seda läks tants edasi varajaste hommikutundideni.

Suured tänud Suurpea küla elanikele, suvitajatele, kõigile sponsoritele: Kauplus Lasfotos, Pupslaps OÜ, Kologtif Fun Art OÜ, Aleksander Pospelov, Sanabi OÜ, Elena Nasieva, Nadja Borisova, Olja Kotova, KÜ Suurpea 15 Svetlana Jakoleva, Vanillastar OÜ, Lille ateljee Tartu mnt 24, Tallinn, Galastuudio OÜ, kes panid õla alla, et see pidu teoks saaks. Tänud inimestele, kes toetasid ilutulestiku soetamist. Suured tänud kõigile, kes aitasid nii vaimse kui ka füüsilise tööga. Tagasiside on olnud hea ja juba oodataksegi järgmise aasta pidu.

Aasta alguses sai moodustatud MTÜ Parim Paik Suurpeal, et hakata edendama Suurpea küla elu. Kohapeal sai osta ka Suurpea küla meeneid: tasse, võtmehoidjaid, pastakaid ja külmkapimagneteid.

MTÜ Parim Paik Suurpeal mõlgutab mõtteid juba järgmise aasta peo jaoks, mis toimub järgmise aasta 25. juulil.

Pilte peost saab vaadata Facebookist Suurpea meie küla, Суурпеа наш городок

Kõik meie poes suveniiride müügist kogutud rahad lähevad meie Suurpea arendamisele ja toetusele! Täname igaüks! Peida