Saigi läbi meie peamine suve üritus “Suurpea merepäev”. Kokkuvõtvalt võib öelda, et pidu õnnestus. Nüüd järjekorras! 25. juulil 2020 korraldas ja pidas MTÜ “Parim Paik Suurpeal” suurt pidu väikeses, kuid väga hubases Eesti nurgas nimega Suurpea. Puhkuse ettevalmistused toimusid aastaringselt. Karantiini tõttu oli peo läbiviimine ohus, kuid asjaolud olid meie kasuks ja isegi ilm oli meie poolel. Kui kõik eelnevad päevad sadas vihma, siis peo päeval paistis päike.Peole olid kutsutud erinevad muusika- ja tantsurühmad Tallinnast, Rakverest, Tartust ja Pajustist. Pükste ülal hoidmise ja hea tuju toetuseks oli 2 kohvikut. Esimest korda külastas meid bar-buffee Nikolay oma imemaitsvate pirukatega.

Peo erinevatel platsidel korraldati võistlused täiskasvanutele ja lastele.Korraldati loterii, kus peaauhinnaks oli meeldejääva graveeringuga grill. Täname kõiki, kes peol osalesid. Eriline tänu Tartu ansamblile “Ahoi” hea tuju ja suurepäraste laulude eest, tantsutüdrukutele”Pantrid”, Ekaterina Dari tulise kõhutantsu eest, noor trummarile Arseni energiliste rütmide eest, lauljale Marina Tabri, tüdrukuid “Kekutised” vene rahvatantudega, täname tantsijaid “Meeleheitel koduperenaised” õhtu “kirss tordil” esinemise eest või õigemini lõbusa tantsu eest õhtu lõpus.

Kogu pidu toimus DJ Miroslav Safini muusika saatel.

Peol oli Pippi-Õnne Arba, kes lõbustas lapsi ja tantsis koos täiskasvanutega, Olga Kologriv tegi lastele näomaalinguid.Puhkuse pikaks mälestuseks tegi fotograaf Tiana meiega koostööd. Tänan teid!

Täname mehi, Suurpea elanike, muinasjutu “Kolobok” eest. See oli väga lõbus! Peo lõpus korraldati mererannas ilutulestik ja vabaõhu disko. Suur tänu kõigile! Ootame teid aasta pärast, samasse kohta !!! ❤️

Kõik meie poes suveniiride müügist kogutud rahad lähevad meie Suurpea arendamisele ja toetusele! Täname igaüks! Peida